Vlastimil Tatíček - stavební firma

Firma VEZESA vznikla v roce 1998 sdružením fyzických osob pana Vlastimila Tatíčka (50% podílu sdružení, praxe v oboru od roku 1996) a pana Aleše Navrátila (50% podílu sdružení, praxe v oboru od roku 1994) s cílem založit firmu zabývající se montáží suchých staveb.

Od roku 1999 máme 7 pracovníků, což nám umožňuje uspokojit drobného zákazníka, tak i větší stavbu v krátkém časovém termínu.

Od roku 2006 jsme naši činnost rozšířili o "Provádění staveb jejich změn a odstraňování" a zvýšili počet pracovníků na deset. Dnes provádíme kompletní stavbu nových nebo rekonstrukci menších rodinných domů s možností dodání kompletního projektu i zajištění stavebního dozoru.

Od roku 2010 se specializujeme na výstavbu nízkoenergetických domů systémem skořepinových tvárnic - BETONG

Nové prostory naší provozovny  :

01.12.2008 Akce

Zde je umístěn text novinky. Prvních 30 znaků bude zobrazeno na úvodní straně a zbytek textu na podstraně v detailu článku.

Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text Vzorový text 

15.11.2008
Toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce.
ZGI3MzNkNW